Hakkımda

245
İzlenme

2016 yılında kurduğumuz www.fitnessandbeast.com sitemiz, siz takipçilerimize en doğru bilgileri ve eğitimi vermeyi amaç edinmiştir. Yıllar boyunca edindiğimiz egzersiz, supplement, kardiyo, beslenme, fitness programları konularında ki tecrübelerimizi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Sitemizde ki makaleler, metinler, egzersiz rehberleri, incelemeler kısaca tüm içeriğimiz  takipçilerimiz için tamamen ücretsizdir.

Ekibimizde bulunan fitness hocalarımız, uzman doktorumuz ve aramıza yakında katılacak olan diyetisyenimiz  siz değerli takipçilerimize yardımcı olmayı görev bilmiştir. İstediğiniz zaman, istediğiniz konuda kendilerine danışmaktan çekinmeyiniz.

Herkese iyi sporlar dileriz.

Saygılarımızla Fitness&Beast ekibi.

 

Hakkımda

Yazar Hakkında
- 2010 yılından beri fitness yapmakta. 2016 yılında Fitness&Beast sitesini kurdu. Amacı: Edindiği bilgi ve tecrübeleri, fitness severlerle paylaşmak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>