Hakkımda

Hakkımda

Fitnessandbeast

Hakkımda

2016 yılında kurduğumuz www.fitnessandbeast.com sitemiz, siz takipçilerimize en doğru bilgileri ve eğitimi vermeyi amaç edinmiştir. Yıllar boyunca edindiğimiz egzersiz, supplement, kardiyo, beslenme, fitness programları konularında ki tecrübelerimizi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Sitemizde ki makaleler, metinler, egzersiz rehberleri, incelemeler kısaca tüm içeriğimiz  takipçilerimiz için tamamen ücretsizdir.

Ekibimizde bulunan fitness hocalarımız, uzman doktorumuz ve aramıza yakında katılacak olan diyetisyenimiz  siz değerli takipçilerimize yardımcı olmayı görev bilmiştir. İstediğiniz zaman, istediğiniz konuda, kendilerine danışmaktan çekinmeyiniz.

Yüzlerce fitness egzersizi konumuza ek olarak sağlık konuları, beslenme programları, kardiyo egzersizleri ve dünyaca ünlü vücut geliştirmecilerin programları ile makale sayımızı gün geçtikçe artırmaktayız. Siz değerli üyelerimizin önerilerini dikkate almaktayız. Detaylı olarak öğrenmek istediğiniz egzersizleri ve konuları bizlere lütfen bildiriniz.

Eğer bir spor salonu sahibi iseniz, spor salonunuzun detaylı fotoğraflarını, eğitimci kadronuzu, tarihçenizi bizlerle paylaşırsanız sitemizde yayımlamaktan mutluluk duyarız. Böylece bulunduğunuz çevredeki spor severler salonunuz hakkında ön bilgilendirmeye sahip olmuş olur.

Eğer bir supplement tedarikçisi iseniz, ürünlerinizi fitnessandbeast sitemizde tanıtabilirsiniz. Önereceğiniz satış ortaklığını sadece üyelerimize özel indirim koşulu ile kabul edebiliriz. Ziyaretçilerimiz,  bizim için ticaret ve paradan çok daha önemlidir.

Herkese iyi sporlar dileriz.

Saygılarımızla Fitness&Beast ekibi.

 

About The Author
- Yönetim.
Abonelik
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments