CT Fletcher ‘in 10 Emri – Motivasyon

Ct Fletcher

Ct Fletcher

1.AKLINI VÜCUDUNDAN DAHA GÜÇLÜ GELİŞTİR

Beden zihin için bir gemi gibidir; Zihnin ne derse vücudun onu yapar. Vücuduna gelişmeyi emret ve sana itaat etmesini söyle. Basit değil mi? Bence öyle! Ama siz bazı göt oğlanları bana gelip, “CT ,kaslarıma büyümelerini söyledim ama dinlemediler.” vb. konuşmalar yapıyorsunuz.

Şaşırmadım. Sizin zihniniz zayıf! Sen acıya ,ağrıya karşı çelik gibi duran yeterli zihinsel tutumdan yoksunsun.Zihnin senin kukla ustandır. Ancak sen buna izin verirsen başarısız olana kadar devam etmeni sağlar.

“Sana gelişmeni emrediyorum!” bu bir kelime yada slogandan daha fazlası. Bu bir inanç sistemidir. Tüm inanç ve güven ile söylenmesi gerekir.Ancak o zaman büyüyebilir!

İnanmadan söylenen bir emir anlamsızdır. Eğer sen kendi sözlerine inanmıyorsan, bize bir iyilik yap ve o kahrolası çeneni kapat!

2.BAŞKALARININ KISITLAMALARINI ASLA KABUL ETME!


Önce kendinize sorun: İmkansız nedir? Asla başkalarının limitlerini kabul etmeyin. Size diyecekler ki, “Mümkün değil, hiç boşuna deneme bile, bırak gitsin”… Asla başkalarının düşüncelerinin sizi sınırlandırmasına izin vermeyin. Kendiniz deneyin ve kendi limitlerinize kendiniz karar verin. Ancak bu şekilde, bir şeyi yapıp yapamayacağınıza yine ancak “siz” hükmedebilirsiniz.

3.AĞRI ZORUNLUDUR!


Acı çekmek bir gerekliliktir. Kaçınılmazdır. Acı olmadan gelişme de olmaz. Sürekli rahat içinde olmamanın, rahatlığını yaşayın! Acıya alışsanız iyi olur. Ondan kaçış yoksa, onun en iyi dostu olun. Ama gerektiğinde asıl patronun kim olduğunu ona göstermeye de hazır olun. Ancak bu şekilde, ininden çıkıp sizi yolunuzdan çevirmeye çalıştığında dostunuza, omuzlarınızı silkip “sana alışığım, elinden geleni ardına koyma” deyip yolunuza devam edebilirsiniz.

4.VÜCUDUNU DİNLE.

5.İSTEDİĞİN VÜCUDU SÜREKLİ GÖZÜNÜN ÖNÜNE GETİR.

6.VÜCUDUNUN ALIŞMASINA İZİN VERME!

7.BÜYÜME İÇİN FARKLI AÇILAR GEREKLİDİR.

8.”YÜKSEK KİLO” KELİMESİNİN ANLAMINI İYİ BİL.

9.SAPLANTILI OL!

10.ASLA TATMİN OLMA!

Fitness&Beast – Ct Fletcher

About The Author
- 1993 İzmir doğumlu. Orta okul ve lise yıllarında profesyonel koşucuydu. 2010 yılından itibaren fitness yapmakta.
Abonelik
Bildir
guest

6 Yorum
En yeni
En eski Beğenilen
Inline Feedbacks
View all comments
turgut

gaza geldim 😀

Ferhat

gaza geldim bench prese gidiyorum. mehteri de verin.

Serdar

güzel paylaşım teşekkürler

Heidi Reynolds

motivasyon denince akla hemen onun adı gelir Ct Ct Ct : D